Česky | English

Navštivte náš Facebook

Charter Management

Kliknutím na "Objednat" se přesunete do sekce Kontakt, odkud můžete poptávané zboží nezávazně objednat. Jakmile vaši poptávku zpracujeme, ozveme se Vám nazpět. Pokud chcete objednat více druhů zboží, nebo více kusů jednoho zboží, ale v odlišných velikostech, specifikujte tak v "Poznámce" při odesílání nezávazné objednávky a jako velikost zvolte "jiné".

Dárkový voucher na kapitánský kurz Překvapte netradičním dárkem a věnujte svým blízkým víc než jen zážitek — dovolte jim stát se kapitánem! Voucher je pro jednu osobu a nezahrnuje poplatky placené na místě pořádání kurzu v Šibeniku (zkouška a vybavení licence).
Cena: 310 EUR
Počet: ks
Materiály k přípravě na kapitánské zkoušky v Chorvatsku Stručný přehled všeho, co potřebujete vědět pro úspěšné absolvování chorvatských kapitánských zkoušek. Materiál je vhodný pro zkoušky konané především v Šibeniku.
Cena: 99 Kč
YCP polokošile bílá
Cena: 399 Kč
YCP polokošile modrá
Cena: 399 Kč
YCP triko bílé
Cena: 350 Kč
YCP triko modré
Cena: 350 Kč
Velikost:
YCP bunda modrá Softshell, 94 % polyester, 6 % elastan, prodyšná membrána, 100 % polyester - micro fleece, podšívka na předním dílu 100 % polyester, Voděodolnost 14 000 mm. Prodyšnost 2 000 g/m2/24 h.
Cena: 1 999 Kč
YCP vesta černá Softshell, 94 % polyester, 6 % elastan, 100 % polyester
Cena: 1 799 Kč

Extra produkty

Udělejte si tričko s vlastním designem a buďte jako pravá jachtařská posádka!

Pokud chcete mít na tričku vlastní motiv, můžeme to pro Vás zařídit. Stačí když při vytváření nezávazné objednávky uvedete do Poznámky, CO byste chtěli na tričku mít - jednoduchým slovním popisem, anebo můžete vaši vizi ilustrovat odkazem na obrázek na webu. Standardně tiskneme menší motiv na prsa a větší na záda.
Velikosti specifikujte v poznámce po kliknutí na Nezávaznou objednávku.

Cena: 499 Kč