Charter management

Snili jste někdy o tom vlastnit plachetnici, ale odrazovali Vás vysoké provozní náklady a nulová návratnost investice?

Investujte do srdcové záležitosti ❤️

Charter management je jednoduchý – když nejste na jachtě, tak ji nabízíme ji k pronájmu.

Z příjmů získáte 60 %, zbylých 40 % pokryje všechny náklady spojené s údržbou a servisem lodě. O vše se postaráme my jako zajištění klientů a pronájem yachty, servis a udržování ve výborném stavu (prodloužení živnosti investice), na stav našich lodí, se můžete spolehnout.

Charter Management je tedy ideální volbou pro milovníky moře, kteří hledají smysluplný způsob investování. Nabízíme srdcovou záležitost a výnos – se vstupem do světa vlastnictví jachty získáte nejen luxus, ale také klid díky naší odborné péči. Máte zájem? Výborně, spojte se s námi novak@yachtclub.cz nebo vyplňte formulář pro zájemce a dozvíte se více o této jedinečné možnosti.

Jak to funguje?

1. Investor

Rozhodnete se investovat do lodě s námi. Společně s našimi experty projdeme Vaše možnosti a po zralém uvážení vybereme loď, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Tuto loď pro Vás objednáme u našich partnerů, kteří garantují nejlepší ceny na trhu a zajistíme její transport do naší domovské maríny Mandalina v Šibeniku. Zde ji zařadíme do flotily našich lodí a uvedeme na našich webových stránkách.

2. Yacht Club Praha

Loď tedy naoko bude ve standardním charteru, jako naše ostatní lodě a bude o ní postaráno stejně kvalitním způsobem, jako o všechny naše lodě, a to na naše náklady. Lodi bude poskytován standardní servis, úklid, nátěry a veškerá potřebná údržba.

3. Provoz

S Vámi se samozřejmě dohodneme na počtu týdnů, které na své lodi chcete mít jako majitel a kdy tyto týdny chcete využít. Zbytek nabídneme našim klientům.

4. Zisk

Z každého týdne, kdy by loď jela jako charterová by Vám, jako majiteli, náleželo 60% ze tržeb, my si necháme zbylých 40% na provozní účely.

Jak by Vaše investice mohla vypadat?

Praktický příklad

Průměrná cena týdne je 2.000 EUR, z čehož by 1.200 EUR putovalo každých sedm dní za Vámi. Za jednu sezónu jsme schopni loď vyrezervovat až na 20 týdnů, což dělá v průměru až 24.000 EUR za rok. Za předpokladu, že loď stojí okolo 150.000 EUR je návratnost investice po odečtení daní necelých 7 let.

Po těchto sedmi letech loď začne vydělávat a přihlédneme-li k faktu, že životnost charterové lodě je zhruba 10 let, pak investor inkasuje přibližně 72.000 EUR + zbytkovou cena lodě, která se po 10 letech charteru pohybuje kolem 30.000 EUR. Celkový hrubý zisk je tak 102.000 EUR a hlavně můžete plout kolik týdnů chcete na své vlastní lodi.

Tento model již ve velkém měřítku funguje ve většině zemí západní Evropy. Naším cílem je zprostředkovat tuto unikátní službu i Vám. Jedná se o skvělou možnost, jak nechat Vaše koníčky vydělávat za Vás!