Dovolená na lodi s kapitánem

Vydejte se s námi na dovolenou na yachtě, kterou nikdy nezapomenete!

Půjčíme vám loď i kapitána, který se bude po celou dobu plavby starat o to, abyste viděli ty nejkrásnější zákoutí Chorvatska – malebné zátoky, stará městečka a místa, kam se dostanete pouze na lodi.

Jak to funguje

Celý proces rezervace je velice jednoduchý a rychlý. Vám stačí vědět kolik osob s sebou vezmete a kdy se chcete plavit.

• Vyberete si loď, která se Vám nejvíce líbí, nebo vám s výběrem pomůžeme.
  • Vyberete si volný termín plavby.
  • Vytvořte si rovnou rezervaci nebo nás kontaktujte a se vším vám pomůžeme.
  • Vyplouváte na moře na dovolenou snů.

Proč vyrazit na dovolenou na lodi?

• Soukromí
    na lodi jste pouze vy, nemusíte se s nikým mačkat, ani přebíhat
  • Aktivní dovolená
    na lodi je spoustu vyžití, a to od různých vodních hraček, až po samotné ovládání lodi
  • Více z chorvatska
    každý den se kotví na jiném místě
  • Nedostupná místa
    na lodi se dostanete i na místa, kam byste se jinak nedostali.
  • Nový zážitek
    dovolená na lodi je něco, co si většina lidí zamiluje

Cena, kolik to stojí?

Platíte za pronájem lodi, cenu a dostupnost najdete v našem charter kalendáři + je k ceně potřeba připočítat kapitán 120 € / den.

Vzorový příklad

Dejme tomu, že jste vybrali pro dovolenou na jachtě plachetnici BONATA pro 10 lidí na konci srpna, kdy stojí 3 580 € na týden (vždy se jezdí od soboty do soboty).

Loď vás tedy vyjde na 3 580 € a kapitán na 7×120€ = 840 € / týden. Zaplatíte za týden dovolené bez starostí se profesionálním servisem a zkušeným kapitánem, celkem tedy 4 420 € pro 9 lidí. Loď je sice pro 10 lidí, ale nezapomínejte na kapitána 🙂 Na osobu vás tedy vyjde dovolená na 490 € neboli cca 12 000 Kč / osoba. To je super ne?

Chcete pronájem lodi s kapitánem, ale nesehnali jste dostatek lidí na vaši vysněnou dovolenou? Nevadí, vyzkoušejte naši službu „hledám posádku/ hledám kapitána“ nebo si udělejte kapitánský kurz a můžete vyplout jako kapitán, rádi vás vše naučíme.