Pronájem lodí Chorvatsko

Lodě na pronájem v Chorvatsku

V naší flotile v Chorvatsku najdete aktuálně 10 plachetnic a jeden katamarán. Naši základnu najdete v Šibeniku v Marina Mandalina. Lodě máme pro 4, 8, 10 nebo až 12 lidí.

Naše lodě jsou vždy ve výborném stavu a po pečlivém servisu. Půjčte si loď od nás a užijete si tak pohodovou dovolenou a navíc s námi můžete komunikovat v češtině se servisem 24/7.

Pro rezervaci jachty nebo pomoci s výběrem nám napište na yachtclub@yachtclub.cz nebo zavolejte na +420 736 242 411.

Volné termíny a ceny najdete v sekci „Rezervace„. K vaší plavbě si můžete najmout našeho zkušeného klubového kapitána za 120 € / den, podívejte se na naše kapitány.

Hledáte velkou a vybavenou loď pro rodinnou dovolenou, nebo loď na sportovní plavbu, vše najdete u nás, chcete si půjčit plachetnici nebo katamarán? Vše zajistíme.

Napište na yachtclub@yachtclub.cz nebo zavolejte na +420 736 242 411 nebo se podívejte na volné termíny a zarezervujte si svou plavbu.