Pronájem katamaránu Chorvatsko

Chcete si při dovolené užít moře, slunce, místa nedotčená davy turistů a současně si dopřát naprostý luxus? Nebo jste se zamilovali do jachtaření a jednotrupé lodě vás už nebaví? Pronajměte si katamarán v Chorvatsku!

Přímo v naší flotile máme jedinečný katamaran Aventura 34 „JUMPING FITNESS“. Tento malý, ale velice prostorný katamaran nabízí pohodlí katamranu a zároveň relativně rozumnou velikost pro stání v přístavech a zátokách.

Společně s naší partnerskou společnosti pro vás připravíme špičkovou dovolenou. Spolehnout se opět můžete na český servis 24/7, přímo na nás mole při check in i check out. Vše pohodlně pro vaši maximální spokojenost.